Vizyondaki Filmler: Kasım 2017 | Emre Akkaya

Vizyondaki Filmler: Kasım 2017

Kasım ayında vizyona girecek olan ve an itibariyle vizyondaki filmler listemizde ağırlıklı olarak iddialı Türk yapımları başı çekiyor diyebiliriz. Bununla birlikte ay sonlarına doğru başta Justice League olmak üzere dört gözle beklenen Hollywood yapımları da vizyona girmek üzere sıraya girmiş durumda. Şimdiden keyifli seyirler!

Vizyondaki Filmler Ayla

1. Ayla

Vizyondaki filmler listemize yılın en iddialı yapımıyla başlıyoruz. Kore Savaşı esnasında yaşanan gerçek bir hikayeyi ele alıyor. Kore Savaşı’nda yetim bir kızı sahiplenen bir astsubay ile kızın arasındaki kalbe dokunan bağ izlemeye değer…

IMDb: 9.3

Vizyondaki Filmler Yol Arkadaşım

2. Yol Arkadaşım

Bir seyahat uygulaması üzerinden tanıştığı Şeref (İbrahim Büyükak) ile bir yolculuğa çıkar ve eğlence başlar. Filmde Acun Ilıcalı’nın da ufak bir rolü olduğunun bilgisini sızdıralım.

IMDb: 6.6

Vizyondaki Filmler Testere

3. Testere: Jigsaw Efsanesi

Serinin sekizinci filmi ile geri dönen testere efsanesi bu filmde her zamankinden daha korkunç, daha akıllı ve daha tehlikeli. Michael ve Peter Spierig’in yönetmenliğinden çıkan filmde başrol tabii ki yine Tobin Bell’in.

IMDb 6.2

Vizyondaki Filmler Cingöz Recai

4. Cingöz Recai

Bir Türk Robin Hood efsanesi yaratan senaristler Kerem Deren ve Pınar Bulut’un ise Ezel dizisinin senaristleri olduğunu hatırlatalım.

IMDb: 5.6

Vizyondaki Filmler Süperstar

5. Secret Superstar: Süperstar

Karşınızda bir Aamir Khan klasiği: Genç ve güzel bir kız olan İnsu’nun tek hayali şarkıcı olmaktır. Babasının bir gün gitarını bulması, onu parçalaması ve şarkı söylemeyi yasaklaması ile birlikte İnsu’nun hayalleri kırılır. Ancak ünlü müzik yapımcısı Shakti Kumar ile tanıştığında hayatı değişecektir.

IMDb: 8.5

Vizyondaki Filmler Adalet Birliği

6. Justice League: Adalet Birliği

Superman, Batman, Wonder Woman, Flash ve Aquaman gibi DC dünyasının süperstarlarının fink attığı senaryoda Game of Thrones’tan tanıdığımız ve özlediğimiz Jason Momoa da var.

Vizyondaki Filmler Mucize

7. Wonder: Mucize

Julia Roberts ve Owen Wilson’ı bir araya getiren Hollywood yapımı, yüzündeki deformasyon ile yaşamak zorunda olan bir çocuğun ve ailesinin  hayatına odaklanıyor. Minik Auggie sıradan bir çocuk olduğunu kanıtlaya çalışır, ancak Auggie’nin esas güzelliği ruhunun derinliklerinde saklıdır. Filmin R. J. Palacio romanından sinemaya uyarlandığını da belirtelim.

Vizyondaki Filmler Kardeşim Benim 2

8. Kardeşim Benim 2

İlk başrol deneyimi olan Kardeşim Benim’de başarılı oyunculuk performansıyla beğeni toplayan Murat Boz, ilk filmin devamı niteliğinde olan Kardeşim Benim 2’de yine Burak Özçivit ile kamera karşısına geçiyor. Bu seride Aslı Enver’in rol almaması gözlerimizden kaçmadı. Filmin beklenen vizyon tarihi ise 24 Kasım 2017.

 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu içerik hakkında düşünceleriniz nelerdir?

twelve + 16 =

/* ]]> */