Almanya’da Üzerinden Bitcoin Alımı | Emre Akkaya
Genel Teknoloji

Almanya’da Üzerinden Bitcoin Alımı

En Güvenilir Ve En İyi Bitcoin Siteleri
Tarafından yazılmıştır admin

Kripto Para Dünyası web adresi üzerinden krip coinler hakkında birçok bilgiye ulaşabileceğiniz gibi Almanya bitcoin siteleri hakkında da bilgi bulabilirsiniz. Çok sayıda Türk vatandaşının da ikamet etmiş olduğu Almanya üzerinde son dönemlerde Bitcoin alanında kripto para kabulü yasalar ile ön plana çıkmıştır. Bitcoin ile işletme kurma, şirket açma hatta bitcoinin yasal bir değer oalrak yerini almasıyla birlikte çok sayıda Türk vatandaşı Almanya üzerinden bitcoin alımı gerçekleştirmeye başlamıştır.

Almanya üzerinden bitcoin Greyscale almak da Türkiye üzerinden veya başka ülkeden aldığınız şekilde gerçekleşecektir. Bitcoin almak isteyen kullanıcılar kripto para borsalarından birinde öncelikle hesap oluşturması gerekir. Örneğin Binance platformu üzerinden EFT ve kredi kartı gibi basit işlemlerle bitcoin alım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Almanya da bulunan ve en fazla tercih edilen Bitcoin borsaları;

  • Binance
  • Coinbase
  • Bittrex
  • io
  • Kraken
  • de

Olmak üzere en güvenli bitcoin firmalarıdır.

Binance Coin Nedir?

BNB coin nedir sorusu çok merak ediliyor. Kendisini son zamanlarda çok fazla piyasa içerisinde duymanız mümkündür. 2017 yılında Chanhpeng Zhao tarafından kurulmuştur. Daha sonrasında da dünya üzerinde en çok kullanılan kripto para borsası olmuştur. Sunduğu farklı ürünlerle birlikte kullanıcılarına oldukça kolay kullanım rahatlığı sağlar. Hatta dünyanın en ücra köşelerinde bile Binance tercih edilmektedir. Binance borsasınız para birimi ise Binance Coin olarak belirlenmiştir. Geleceği oldukça parlak ve ilerde çok yüksek rakamların beklentisi vardır.

/* ]]> */