Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi | Emre Akkaya

Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi

Sınavlarda 30 Dakika Zaman Kazanmak İster misiniz?

Anlayarak hızlı okuma olarak adlandırdığımız, artık bir ayrıcalıktan çıkıp gereksinim halini alan, çok daha kısa sürede çok daha fazla ve anlayarak okuma, hemen hepimizin ihtiyacı.

Hem yaşam kalitemizin daha üst seviyeye ulaşabilmesi hem de eğitim hayatında, iş hayatında daha başarılı olabilmenin de yolu anlayarak okuma teknikleri kullanmamızı zorunlu hale getiriyor.

Anlayarak hızlı okuma teknikleri nelerdir , nasıl anlayarak hızlı okuyabiliriz sorularına cevap arıyorsanız, hızlı ve aynı zamanda anlayarak okuma gereksiniminizin farkında olduğunuzu söyleyebilmek mümkün.

Okumak için her zamanki ayırdığınız sürenin çok daha azıyla, çok daha iyi anlayabildiğiniz çok daha fazla sayfa okuyabilmeyi ve anlayabilmeyi kim istemez. Hepimizin aslında şimdiki okuma hızımızın kat be kat fazlasını okuya bileceğimizi ve her zamankinden çok daha iyi anlayabileceğimizi biliyor muydunuz? Yalnızca üstün yeteneklilerin bunu başarabileceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. İşin sırrı, okuma yaparken anlayarak okuma teknikleri kullanabilmekte.

Buraya tıklayarak BAŞVURU yapabilirsiniz.

Yurt dışı ve Yabancı Dil Eğitimleri hakkında bilgi almak için egitim@emreakkaya.com.tr adresi üzerinden bilgi alabilirsiniz.

 

 

/* ]]> */