Zedge Nedir? Ne İşe Yarar? | Emre Akkaya

Zedge Nedir? Ne İşe Yarar?

Bu yazımda çok sevdiğim ve çok kullanışlı olan uygulama hakkında bilgi vereceğim.

Zedge, Andorid ve İOS işletim sistemlerinde çalışan, Wallpapers ve Zil Seslerini kolay bir şekilde indirilen programdır. Program sayesin telefonunuzu kişisel bir hale getirebilirsiniz.

Uygulamaya ilk girişte Wallpapers bölümünde olursunuz buradan “Categories” kısmına gelirseniz anime, desenler, araçlar gibi kategorileri bulursunuz. “Featured” kısmında öne çıkan duvar kağıtları bulunur, genelde en çok indirilenler burada yayımlanır. “Recent” kısmı ise son yayımlanan duvar kağıtlarını gösterir. Live Wallpapers kısmında ise Google Play’de bulunan canlı duvar kağıtları paylaşılır ve öne çıkan, son çıkanlar, popülerler gibi kısımlar mevcuttur. Zil sesleri içinde Zedge Zil sesleri olarak ayrıca indirmeniz gerekiyor. Daha önce Wallpapers ve Zil sesleri aynı yerden ulaşabiliyordunuz. Yeni güncelleme yaparak programları ayırdılar.

Zedge göründüğü gibi sade ve kolay arayüzlü bir telefon özelleştirme uygulamasıdır. Tamamen ücretsizdir. Çok çeşit bulunmaktadır. Galeriniz de birden fazla resim ve zil sesleri olacağından eminim 🙂

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu içerik hakkında düşünceleriniz nelerdir?

5 × 5 =

/* ]]> */