Canlı Yayın Bağış Linki Nasıl Oluşturulur | Emre Akkaya

Canlı Yayın Bağış Linki Nasıl Oluşturulur

Youtube ve Twitch’te yayınlara yeni başlayan biriyseniz eğer sizde emeklerinizin karşılığında sizde ücret kazanmak istersiniz. Peki bu nasıl mı olur? Bunun için çok farklı yöntemler vardır fakat biz Bynogame’in bağış linkini kullanacağız. Bu sayede sizde yayınlarınıza koyacağınız link ile izleyicilerinizden bağış alabilirsiniz. Ve böylece artık aklınızdaki ”Bağış linki nasıl oluşturulur?” sorusunu cevaplayalım.

Bynogame’den Bağış Linki Oluşturmak

İlk olarak Bynogame’den yeni bir hesap oluşturuyoruz bu hesabı oluştururken dikkat etmemiz gereken en önemli unsurlardan biriside bütün bilgileri kesinlikle doğru girmenizdir. Eğer doğru girmezseniz hesabınız oluşturulamayacaktır.

Bynogame Üye olmak

Üyelik açtıktan sonra hesabınıza giriş yapıyoruz. Giriş yaptıktan sonra aşağıya inip aşağıdaki Alış-Veriş sekmesinden ”BNGPay-Donate” bölümüne tıklıyoruz ve ”Hemen Başvur” kutucuğuna tıklıyoruz.

Açılan sekmedeki bilgileri kendinize göre dolduruyorsunuz ve ”Devam et”e basıyoruz. Bu işlemi yaptıktan sonra ortalama 4 saat içerisinde Canlı  Destek kısmından size Bynogame bağış linkinizi vereceklerdir.

Bağış linki almak

Ve böylece sizde artık bağış linkini sahip olacaksınız fakat Bynogame’in bu durumlarda tabii ki de birkaç şartı var bu şartlar Youtube için 300 abone ve 3000 izlenmedir.

Bynogame Bağış Linki Nasıl kullanılır?

Evet arkadaşlar şimdi bu işlemleri yaptıktan sonra bağış linkimizi oluşturduk peki bu bağış linklerini nerede ve ne zaman kullanacağız ?

Arkadaşlar bağış linki olduğu için bu linkler genellikle streamerlar için geliştirilmiştir buda demek oluyor ki bu linkleri yayınlarımızda kullanmamız daha makuldür. Bunu söylemekte de fayda var siteden aldığınız bağışı çekmeniz için en az 100 TL olması gerekmektedir.

Sakın şöyle anlamayın, 1 yayında 100 TL  değil sitede biriken 100 TL’nizin olması gerekir. Şunu da sakın unutmayın ki  Bynogame hesabınıza bağlı bir banka hesabınızın olması şarttır aksi takdirde hiçbir şekilde o para hesabınıza yatmaz.

Bu siteye TC Kimlik numaramızı vermemizde bir sakınca var mı ?” sorularını soruyorsanız arkadaşlar bu soruya genel değil de bireysel bir cevap vermek istiyorum. Bence hiçbir sıkıntı olmaz. çünkü site zaten dünya çapında bilinen bir sitedir zaten Twitch yayıncılarını  takip ediyorsanız ordan bilmelisiniz ki Jahrein, Wtcnn, Kendine Müzisyen, ZeonN, Unlost gibi ünlü yayıncılarda Bynogame bağış linkini kullanmaktadırlar.

Umarım bu makalem işinize yaramıştır farklı bir makalede  görüşmek üzere Hoşça kalın.

/* ]]> */